KCHVO and KCHWS | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
KCHVO a KCHWS (mix)
Víkendové putovanie po skúškach v Českej Republike a na Slovensku.
V Českej Republike som sa zúčastnil na Klubových jesenných skúškach weimarských stavačov (Klub chovatelů výmarských ohařov) v KÚ Mžany (HK) a nasledujúci deň na Klubových skúškach vodných prác Klubu chovateľov weimarských stavačov v Bielom Kostole u Trnavy. Počasie prialo až moc, v niektorých chvíľach, ale i napriek tomu sme si užili vynikajúci horúci víkend so šedými duchmi.
 
Chcel by som poďakovať Zuzane Šatkovej za pozvanie absolvovať skúšky ako doprovod a dokumentarista, z tohto dôvodu je pochopiteľné, že na fotografiách je zobrazený celý priebeh len jednej skupiny.
Priatelia, som veľmi rád, že som Vás videl a že bol čas i na pár slov a v neposlednom rade Vám ďakujem za skvelú atmosféru a optimizmus, ktorý sa niesol dvoma náročnými dňami.
Lovu zdar a loveckej kynológii obzvlášť.
Weekend exam trip in the Czech rep. and in Slovakia.
I have participated on club autumn exams of wiemar pointers (club of wiemar pointer breeders) in Hradec Kralove-Mzany in the Czech rep. and the following day on club exams of water work of the club of wiemar pointer breeders in Biely Kostel by Trnava. In some moments the weather was too nice, despite that we ejnoyed excellent hot weekend with grey ghosts. I would like to thank to Zuzana Šatkova for inviting me as accompaniment and documentarist, that is the reason why on the photos is story of just one group. My dear friends, It was pleasure to see you again and have chat with you at least but not last thank you for brilliant atmosphere and optimism, that was carried through those two challenging days. Hunt luck and to hunting cynology especially...
Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah