National Field Trial CACT | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Prizezinylka.czhttps://www.prizezinylka.czProdej přízí k ruční výrobě hraček a oděvů

Národný field trial (CACT)

Lechovice CZE

Trail v Časopise Poľovníctvo a Rybárstvo

 

So spoluprácou s Klubom chovateľov hrubosrstých a maďarských stavačov a organizátorkou Petrou Janíkovou som prijal opätovné pozvanie na kynologickú akciu tohto typu a to do malebnej časti Južnej Moravy k Znojemsku v obci Lechovice...  .

Táto oblasť je známa.... rozsiahlymi terénmi s nie veľkým prevýšením a rozsiahlymi lánmi  polí, ktoré sú domovom drobnej zvery.

Národný field trail je kynologická súťaž poľovných plemien psov...

Klub chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů (FB)

 

Počasia sa s nami trošku zahralo a po piatkovom smutnom počasí sa v sobotu rozplakalo nebo. Ovšem skvelá nálada a atmosféra všetkých účastníkov vrátane rozhodcov bola silnejšia ako vrtochy počasia.

Prinášam Vám album Národného trialu v Lechoviciach ako posledná generálka pred nadchádzajúcimi majstrovstvami sveta v Hermu vo Francúzsku.

Rád by som týmto spôsobom poďakoval organizátorom Petre Janíkovej ako i predsedovi Klubu hrubosrstých a krátkosrstých stavačov Petrovi Novotnému ako i celému tímu rozhodcov a účastníkov... sa skvele strávený čas, dobrú náladu a spomienkové chvíle.

Slová organizátorky Petra Janíková

Ve dnech 15. a 16.9. pod záštitou klubu KCHHMO ( klub chov. Hrubosrstých a maďarských ohařů) se konal národní field trial se zadáním titulu CACT. Z 65 startů celkem bylo 20 s klubovými plemeny. Nejlépe z nich si vedla mladá fena pudlpointra, jejíž popis práce i všech startujících najdete na fb stránkách klubu. Dále se na soutěži předvedla plemena z řad britských ohařů, pro které byla soutěž vypsána také a další plemena z řad kontinentálních ohařů. Zázemí a vynikající terény poskytlo MS Lechovice. Jedna celá skupina byla hodnocena na divoké bažantí zvěři, v jiném terénu byla možnost divokých koroptví. Připravenost psů byla testována v terénech i pohybem zajíce polního. Na množství psů byla dále vypouštěna vysoce kvalitní zvěř, která vzlétala naprosto instinktivně dostatečně daleko před vystavujícím psem. Celou soutěží panovala přátelská a spokojená atmosféra, a to včetně rozhodčích, kteří nekompromisně a spravedlivě posoudili výkony prezentovaných psů

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah