Broadwise Exams KCHVO | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Káva Harmoniehttps://www.kavaharmonie.czkáva pražená prodej, prodej kávy z celého světa, dovoz kávy, světle pražená káva, od farmářů
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Všestranné skúšky weimarských stavačov (Unešov 6-7.10.2018)

V piatok 5.10. som prijal pozvanie od skupiny kamarátovVracovskí“ na Klubové všestranné skúšky weimarských stavačov v revíri na Plzensku, Unešov, s medzinárodnou účasťou. 

Slovensko - Ján Dinga a Zuzana Šátková , Maďarsko - Varga Zsolt.

 

Počasie bolo ako objednané a mne nezostalo nič iné ako si užiť víkend so šedými duchmi, ktorí sú mojom srdcovou záležitosťou,  v doprovode s priateľmi z výcvikových víkendov na juhu Moravy a staro-nových tvárí, s ktorými sa stretávam práve pri týchto skúškových príležitostiach. Ďakujem všetkým zúčastneným za výborne strávený víkend s výbornou spoločnosťou a neuveriteľnú pohodu počas dvoch skúškových náročných dní ako i za atmosféru počas celých skúšok. 

  

 

 

 1. Collin Alfa Ori, vodič Simona Markova, 478b, NV

2. Eddy od Márfyho, vodič Miroslav Varga, 468b 

3. Davik Steel-crazy Dog, vodič Ján Dinga, 465b NB

8. Bajorhegyi Hamyas Emma, vodič Varga Zsolt, 463b NP

9. Adina Ilfirino Aire, vodič Kateřina Mikulová, 443b NL

Víťazom gratulujem.

Lovu a poľovníckej kynologií zdar.

FotoStory AS

 

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah