Lovecký výcvik 2021 | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

   Jeden pekný víkend... , asi tak by som začal krátky foto príbeh k albumu,  ktorý som pre Vás nachystal o pár riadkov nižšie.

 http://www.loveckyvycvik.cz/

Mám rád tieto spontánne akcie, človek nikdy nevie čo ho čaká a tento-krát sa mi nechcelo pomstiť počasie. Celý víkend sme si užívali krásu jesene s babím letom.

Chcel by som poďakovať účastníkom výcviku za luxusnú atmosféru počas dvoch celého výcviku.

Zuzka VeseláLovecký výcvik

Fotostory A.S. FB page / Instagram

Celý výcvik bol nafotený objektívom TAMRON SP 150-600 G2 , ktorý zapožičala firma TAMRON CZ  /  SVK a týmto mám pre Vás prekvapenie, a to zľavový kód AS10 na výrobky práve pod taktovkou spomínanej firmy. Fotografovanie patrí do skupiny mladšieho brata Wo-Do (WOrkshop DOG) a to, BRDY FOTO-LUP, ktorú nájdete na facebooku a je určená pre Stredočeský kraj.

Dúfam že Vás fotografie vtiahnu do krásy loveckej kynológie a užijete si s nami spätne chvíle so štvornohými miláčikmi, ktorí boli naozaj šikovný.

Lovu a loveckej kynologií ZDAR

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah