Maďarský kratkosrstý stavač /viszla/ | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Diamond Bertoni Prague

(MOK)

 

Slnečné počasie prezrádzalo , že dnešné fotografovanie, bude výnimočné vo všetkých smeroch... . Výborne stravený deň v spoločnosti hnedého veselého a energického krásavca predznamenal vynimočnosť tohoto plemena MOK.

Slova majiteľky ( Nikol Červenková )

Tento zrzavý maďarsky kluk, je s nami jiz 2,5 roku a za tu dobu nám obrátil život o 180 stupňů. Já jako zavodní tanečnice jsem vyměnila růžovou barvu a třpytivé šaty, za zelenou a gumáky.
Do maďarskeho ohaře jsem se zamilovala nejen díky jeho exterieru, ale hlavne diky jejich povaze a inteligenci. Muzu rict, ze s Diamondem jsme si sedli. On rozumi mne a ja jemu.

Diamond je potomkem Berthy z Tišnovskych revírů a Csatára Magasparti Rutinos. Maďarského ohaře jsem si chtěla pořídit původně jen jako rodinného společníka, avšak na popud naší chovatelky Dasa Munzilovajsme se vydali na náš první lovecký výcvik, a to již v jeho 5 měsících. Diamond mě svou vrozenou chutí k práci doslova ohromil a tehdy jsem se rozhodla udělat šťastným jeho i sebe. V průběhu 2 let jsme společně absolvovali ZV, PZ, ZVP a VZ vše v I.ceně a v necelých 2 letech splnil podmínky chovnosti a stal otcem 7 potomků. Vzhledem k Diamondově věku, a taky k novému přírustku do naší smečky, rozhodně ještě neusneme na vavřínech a budeme společně pracovat dál 🙂 🙂

Ďakujem za čas a trpezlivosť, ktorú ste mi venovali. 
FotoStory-AS

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah