AndyDog | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
english1to1 - výuka angličtinyhttps://www.english1to1.czSPEAKING IS EASY - obecná a obchodní angličtina, konverzace, děti, maturanti, Cambridge zkoušky.
BabiesLove - Licence pro dětihttps://bak-shop.pageride.comLevné licenční oblečení a doplňky s motivem Mickey, Minnie a další...

Velmi pekne stravené pondelkové slnečné popoludnie s hnedou kráskou Nyrou na Južnej Morave s chovateľskou stanicou CHS Andybog - kennel Magyar vizsla ( http://www.andybog.cz) Atmosfera a nálada na výbornú sľubovala neobyčajné spomienky a zažitky. Slová chovateľky ( Leona Hulatová ) : "V roce 2011 jsme si se sestrou Andrea Bolfová pořídili fenku maďarského ohaře Channy, jen jako domácího mazlíčka!To jsme ještě ani jedna netušily,že tomuto inpozantnímu plemeni propadneme naplno a že se budeme věnovat jak výstavám tak loveckému výcviku!!V roce 2012 vznikla chovatelská stanice ANDYBOG a z prvního vrhu jsme si nechaly temperamentní fenku Arany Bellisimu ANDYBOG,která nám dělá oběma velkou radost a snad bude brzy pokračovatelkou naší CHS!Maďarský ohař se vryl hluboko do našich srdcí!! " FotoStory-AS ( Adam Simandel )

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah