AndyDog | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Velmi pekne stravené pondelkové slnečné popoludnie s hnedou kráskou Nyrou na Južnej Morave s chovateľskou stanicou CHS Andybog - kennel Magyar vizsla ( http://www.andybog.cz) Atmosfera a nálada na výbornú sľubovala neobyčajné spomienky a zažitky. Slová chovateľky ( Leona Hulatová ) : "V roce 2011 jsme si se sestrou Andrea Bolfová pořídili fenku maďarského ohaře Channy, jen jako domácího mazlíčka!To jsme ještě ani jedna netušily,že tomuto inpozantnímu plemeni propadneme naplno a že se budeme věnovat jak výstavám tak loveckému výcviku!!V roce 2012 vznikla chovatelská stanice ANDYBOG a z prvního vrhu jsme si nechaly temperamentní fenku Arany Bellisimu ANDYBOG,která nám dělá oběma velkou radost a snad bude brzy pokračovatelkou naší CHS!Maďarský ohař se vryl hluboko do našich srdcí!! " FotoStory-AS ( Adam Simandel )

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah