Atima Moravia | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Atima Moravia

 

Veľmi príjemné fotenie s týmito velice zaujímavými fenkami. 😊 (Fatima-Moravský medvídek, Unique Prinessew dell ´Amoretto)

Slová poradkyne chovu:

Peťule Vrtule "Za předka tohoto úžasného plemene je považován pes z území Komi, také nazývaný zyrianský pes. Původní předci plemene pocházeli z Karélie (Ladoga, Olonets a Severní Karélie), kde byli využíváni ke všem způsobům lovu zvěře. Šlechtění tohoto plemene započalo v roce 1936 a první standard byl uznán v roce 1945. První jedinci byli zaregistrováni v roce 1946, v zemi původu Finsku je tento pes využívaný hlavně k zadržování zvěře, dále také při lovu losů a medvědů. V České republice je využíván především na stavění a lov černé zvěře. Karelský medvědí pes je horlivý lovec, velmi nezávislý a přesto dobře spolupracující při vyhledávání zvěře. Zvěř staví hlášením. Má ostré smysly, především čich a velmi dobrý orientační smysl. Povahou je to pes velmi vyrovnaný, odvážný a vytrvalý. Kohoutková výška u psů je 54-60 cm, u fen 49-55 cm. Ideální výška: psi 57 cm, feny 52 cm. " :D Atima Moravia

https://www.facebook.com/Atima-Moravia-1863467137203102/?fref=ts 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah