Maďarská viszla

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Príjemne strávené popoludnie na Južnej Morave medzi mandľovými sadmi v Hustopečiach. Počasie i napriek rýchlemu západu slnka vydržalo a celým poobedím nás hrialo do chrbta s nádychom hnedo-červených farieb , ktoré dodávali veľmi prijemnú a zábavnú atmosféru. Deň rýchly ale za to strávený vo veľmi prijemnej spoločnosti s CHS CASA de Canela ( http://www.casadecanela.cz/ ) Slová chovateľky (Casa de Canela) : " Brown Coffee Buona Casa - Coffee byla můj vysněný pes, na kterého jsem čekala přes dva roky, a že se mi čekání vyplatilo! Je to fenka s velkým srdcem, snesla by mi modré z nebe! Pořídila jsem si ji jako rodinného společníka, původně na Agility, ke kterým jsme se ani nedostala ale pro změnu jsme začala s loveckým výcvikem! Coffee je vášnivá aportérka, šlo to jako po másle, dotáhli jsme to na Všestranné zkoušky a dokončili je v I. ceně. Díky Coffee vznikla i naše chovatelská stanice Casa de Canela, ve které máme již odchované 2 zdravé a krásné vrhy. Z posledního vrhu jsem se rozhodla nechat si fenečku Blueberry alias Berušku, která má teď 14. měsíců. Blueberry Casa de Canela - S Beruškou jsme zatím na začátku výcviku, jeví se velmi nadějně! Má nádherné, prostorné hledání a pevné vystavení, na které je radost pohledět! Dokončené Zkoušky vloh v I. ceně.Momentálně pracujeme na aportech, chtěla bych letos stihnout Podzimní zkoušky a Les! Uvidíme, jak bude Beruška šikovná a kolik bude mít panička času na výcvik :)Jelikož je v rodině druhý pes, není na mě tolik fixovaná a je více samostatná, což beru jako výhodu!Maďarští ohaři mě chytli za srdce, baví mě s nimi pracovat, i jen tak se toulat přírodou. Otočil se mi s nimi život o 180 stupňů a za nic na světě bych neměnila! " Ďakujem. Adam Simandel (FotoStory-AS )

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah