Dauntless Hunter | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Veštenie Mágia Odrábanie Láskahttp://vestenie.pageride.comDlhoročná skúsenosť . Odpíšem každému. Ak máme cieľ , spoločne ho dosiahneme
Káva Harmoniehttps://www.kavaharmonie.czkáva pražená prodej, prodej kávy z celého světa, dovoz kávy, světle pražená káva, od farmářů

Dauntless Hunter

www.DauntlessHunter.com

 

 

Pes silné konstrukce, svalnatý, silný s typickou klabonosou hlavou, která nahání nejednomu neznalému myslivci strach. Opak je pravdou. Milá a oddaná povaha je to, co toto plemeno charakterizuje. Za svého vůdce je ochoten položit život, a to nejen v leči při naháňkách na černou zvěř.

 

 

Samotný lov s bulteriéry není jen tak pro každého. Majitel takového psa musí být připraven mu v jakékoliv situaci pomoci a samotný pes to také od něj očekává, což z nich dělá parťáky, kteří si věří navzájem.

Typické využití bulteriéra je při dosledech černé zvěře. Poraněná černá zvěř často zatahuje do neprostupných houštin v nočních hodinách a dosled se psem, který prase hlásí z jisté vzdálenosti, může být mnohdy nebezpečný jak pro vůdce, tak pro psa."

Ing. Daniel Vyoral

Bullterier v poľovníckej praxi ( časopis Poľovníctvo a Rybárstvo )

 

 Časopis Poľovníctvo a Rybárstvo

"Majitelia o ňom hovoria , že je to láska na celý život"

"V poľovníctve vedia využiť jeho nebojácnosť, odvahu, ale zároveň poslušnosť a vynikajúci nos. Plemeno môže absolvovať tieto skúšky: JSMP, VSMP, LSMP, FD, SD, VP. Uplatnenie plemena v poľovníctve začína naberať stúpajúci trend najmä v Čechách. Plemeno sa začína objavovať ako súčasť svoriek poľovných psov využívaných v praxi najmä pri poľovačkách na diviaky ( tzv. lovecké smečky). Taká svorka pozostáva z viacerých plemien duričov, teriérov a ďalších. Za našimi hranicami vedia poľovníci využiť kvality plemena v praxi. Jednou z nich je aj partia kynológov Zlínsky Šakal, ktorá taktiež využíva kvality tohto plemena v poľovníckej praxi a pravidelne ho na lov aj využíva"

 Ing. Marianna Rajská PhD.

 

 

Tieto veselé šteniatka bullteriera vrh "A" a "B" , súneskutočne hravé, ako ich starší súrodenci a rodičia vo mne prelomili hradby ,legiend, historiek o tomto plemene... A ako vraví stará pravda... Obrazom psa a povahy je majiteľ... .

 

 

Ďakujem za pekne prijatie... a pozvanie Daniel VyoralPetra Vyoralová... ako i všetkým priatelom s Chovateľskej stanice DH... bol to naozaj výborný a prijemný deň i ráno. 

Ďakujem..
FotoStory-AS (Adam Simandel)

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah