Locura | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata
MiniZOO-Blondies Žermanicehttps://www.minizoo-blondies.czRodinná miniZOO, místo kde je člověk blíže k přírodě. Komentované prohlídky pro seniory, ZŠ, MŠ

LOCURA

Locura Kennel

Locura (FB)

Títo „ Francúzi “ sú neuveriteľne aktívny a rýchli... Radosť z pohybu je zjavná a preto som mal pocit, že v zápale  sa na mňa usmievajú.

  . Neuveriteľne aktívny deň vo výbornej atmosfére s perfektným počasím zo zástupom hmyzu... nemohol dopadnúť ako inak, ako len spomienkovoa to  i vďaka zoznámeniu sa s týmto výnimočným plemenom.

Na fotografiách uvidíte reprezentanta Jidaie de Passemarais  Passemarais na MS 2017 v love stavačmi ( Championnate de Munde , vo Francúzsku ) ktoré sa uskutočnia na jeseň tohto roku, ako i bodovanie European Cup For Continentals a AICEB

Brocéliande  z Taranky mladá 6 mesačná fenka na svoj príležitosť čaká.

 

Slová chovateľky Petra Jeníková:

CHS Locura byla založena v roce 2010 pro chov maďarských ohařů, s kterými pracuji již od roku 2004.

Původci a nejvýznamnější jedinci maďarských ohařů, kteří dali základ k rozvoji mého chovu, jsou český šampion práce Loco z Pufiho parku a jeho dcera, světová vítězka mladých, Alerta Boglarca.

V roce 2015 jsme se začali zabývat dalším zajímavým plemenem z řad ohařů, a to bretaňským ohařem. Vzhledem k tomu, že je to pes vhodný zejména pro polní soutěže, náš volný čas a prioritní zájem se přeorientoval především k této oblasti sportu. První bretaňský ohař, pes importovaný z Francie, již dokázal konkurovat na mezinárodních vrcholových akcích s vynikajícími výsledky. Nová posila do francouzského týmu je fenka z českého chovu, momentálně vyspívající štěně se slibnými vlohami, aby doplnila náš soutěžní tým. Někdy v budoucnosti doufáme, že nám dá základ pro chov bretoňáčků pod jménem CHS Locura.

V naší CHS bylo doposud odchováno 6 vrhů MOK a potomci stanice Locura mají domov v mnoha státech Evropy. Tam samozřejmě působí v chovu, jsou prezentováni úspěšně jak na výstavách, tak ve výkonu. Pro zajímavost např. (Polsko, Slovensko, Rakousko, Německo, Itálie, Velká Británie, Irsko, Švýcarsko, Finsko, Švédsko, Dánsko)

 

 

 

Napísali o ChS LOCURE

Časopis Poľovnícto a Rybárstvo

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah