Sannel Sirrah | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

CHS Sanelle Sirah

 

Výmarský ohař dlouhosrstý je mým společníkem již od roku 2002. Mým prvním psem byl Cyrus z Korunova dola, který slyšel na jméno Santiago. To díky němu jsem podlehla kouzlu lovecké kynologie a myslivosti a přestože jsme byli začátečníci, zvládli jsme společně absolvovat všechny zkoušky lovecké upotřebitelnosti, až po ty nejvyšší všestranné. Santiago byl honorován také mnoha výstavními tituly - Interšampion, Klubový vítěz, Český a Slovenský šampion. V roce 2009 jsem si importovala z holandska fenku s německými a rakouskými kořeny Joelle vom Stapelbroek, která je zakladatelkou mé chovatelské stanice Sanelle Sirrah. Toto jméno v sobě obsahuje mé díky SANtiagovi a JoELLE ve spojení s hvězdou pro štěstí Sirrah. Pod Chovatelskou stanicí vznikly doposud 3 vrhy. Vrh A ze spojení Joelle vom Stapelbroek a psa Cato vom Fasanengrund, vrh B ze spojení Joelle vom Stapelbroek a psa Qasida´s Esau The Earl a vrh C ze spojení Angel for Sanelle Sirrah (dcery Joelle) a psa Casar II von Falkentann. Aktuálně jsou tedy v mé chvatelské stanici dvě feny. Babička Joelle, její syn chovný, všestranný pes A Sun of Cato Sanelle Sirrah "Cato" a vnučka Celesteen Temple Sanelle Sirrah "Temple", kterí je rovněž všestranná a splnila podmínky chovnosti. Všichni mí svěřenci jsou vedeni jako rodinní a lovečtí společníci, doprovazí mne po rozličných akcích. Jsou velmi společenštní a současně ukáznění. Jako chovatelka si zakládám na kvatilních zdravotních a výstavních přepokladech, využívám aktivně své psy v myslivosti. Odchovánci ze Sanelle Sirah působí jako společníci pro lov i další aktivity v domácnostech různých zemích." Sanelle Sirrah

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah