Srdcové Eso | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

ChS Srdcové Eso

 

Výnimočné popoludnie v stovežatej Prahe spolu s výnimočnými chlpáčmi plných energie , hravosti a neodolatelných pohľadov.
Vynimočný psíci a výnimočni ľudia, tak by som ohodnotil vikend plný chlpov a úsmevov
Slová choavatelky ChS Srdcove Eso Zuzana Hodová:
Chovatelská stanice Srdcové eso je registrována na základě uznání FCI od 17.10.1996, kdy nahradila národně registrovanou chovatelskou stanici „ MARIBOR CS „. Chovatelská stanice „MARIBOR CS“ byla taktéž ve vlastnictví Zuzany Hodové, a to od 21.10. 1985. Změnil se pouze název, chovatelská práce a etické principy chovu psů zůstaly stále stejné. 
Náš chov v současnosti charakterizuje produkce štěňat plemene Patterdale Teriér ( chov od r. 1997 ) a Australský ovčák ( chov od r. 2006 ) s ohledem na zdraví, výborný charakter a správnou anatomii. Pro svá štěňata hledáme především laskavý a milující domov, kde má štěně zaručeny správné podmínky pro fyzický vývoj a psychický rozvoj. S majiteli našich odchovů zůstáváme v trvalém kontaktu. 
Bretaňský ohař nás oslovil svou inteligencí a pracovitostí a od toho už byl jen krůček k chovu. Momentálně odchováváme druhý vrh na feně Varenne z Taranky ( nar. 2012 ). Chov bretaňských ohařů jsme se pokusili podpořit importem psa z Francie.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah