Hunting training 28-30.9.2018 | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Domácnost Hračky Modelyhttps://www.domovshop.czDomácí potřeby, hračky, sběratelské modely, zahrada.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,

Lovecký výcvik ohařov 28-30.9 2018 

Dagmar Veličková, Arnošt Rehoř :

"Poslední zářijový víkend jsem se opět setkala se svými dvou i čtyřnohými kamarády na našem víkendovém loveckém výcviku ohařů ve Škrdlovicích. Výcvik byl zaměřený na přípravu na zkoušky vloh, zkoušky podzimní a zkoušky vodních prací. Po celou dobu víkendu vládlo krásné podzimní počasí a výborná atmosféra.

 Celý pátek pejsci pracovali na poli, s živou zvěří, sobota a neděle pak byla zaměřena na aporty zvěře srstnaté a pernaté a na práci na vodě. Já sama jsem s tímto víkenďákem byla nadmíru spokojená, psi i vůdci, které už nějakou dobu znám mi opět ukázali, že své plány myslí vážně, že se svými pejsky pracují i doma a dosáhli místy až neuvěřitelných pokroků. Stejně tak mě velmi mile překvapili i psi začínající, stejně tak jejich vůdci, kteří se během jednoho víkendu naprosto neuvěřitelně zapojili do celého tohoto procesu a přestože před tímto výcvikem byli loveckým světem naprosto nepolíbeni, odjížděli se skvělými základy a někteří i se začínajícími aportéry. Všem vám patří můj velký dík. Stejně tak moc děkuji mému kamarádovi a kolegovi Arnoštovi Řehořovi, který tyhle akce absolvuje se mnou. Na vás všechny se už teď zase těším."

Výborne strávená akcia v spoločnosti priateľov ako i nových tvárí v krásnom prostredí Vysočiny.
Poďakovanie: Dagmar Veličková a Arnošt Rehoř za pozvanie a vytvorenie podmienok ako i celému personálu Penzion Vysočina​.
A samozrejme celému kolektívu výcvikovej skupiny za vybornú náladu počas 72 hodín... :)

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah