Lovecký výcvik 2021 | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

   Jeden pekný víkend... , asi tak by som začal krátky foto príbeh k albumu,  ktorý som pre Vás nachystal o pár riadkov nižšie.

 http://www.loveckyvycvik.cz/

Mám rád tieto spontánne akcie, človek nikdy nevie čo ho čaká a tento-krát sa mi nechcelo pomstiť počasie. Celý víkend sme si užívali krásu jesene s babím letom.

Chcel by som poďakovať účastníkom výcviku za luxusnú atmosféru počas dvoch celého výcviku.

Zuzka VeseláLovecký výcvik

Fotostory A.S. FB page / Instagram

Celý výcvik bol nafotený objektívom TAMRON SP 150-600 G2 , ktorý zapožičala firma TAMRON CZ  /  SVK a týmto mám pre Vás prekvapenie, a to zľavový kód AS10 na výrobky práve pod taktovkou spomínanej firmy. Fotografovanie patrí do skupiny mladšieho brata Wo-Do (WOrkshop DOG) a to, BRDY FOTO-LUP, ktorú nájdete na facebooku a je určená pre Stredočeský kraj.

Dúfam že Vás fotografie vtiahnu do krásy loveckej kynológie a užijete si s nami spätne chvíle so štvornohými miláčikmi, ktorí boli naozaj šikovný.

Lovu a loveckej kynologií ZDAR

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah