Koběřice /Kultúrne dedictvo ľudstva - sokoliarske stretnutie/ | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Kultúrne dedictvo ľudstva - sokoliarske stretnutie /Kobeřice/

https://www.facebook.com/Myslivecký-spolek-Předina-Kobeřice-zs-1474815746104595/

Sezóna nám začala a po albumoch Kačacích honov Vám prinášam opäť jeden ojedinelý foto-album a to sokoliarske stretnutie v revíry Kobeřice na Prostějovsku. Spočiatku chladné ráno sa postupne menilo na krásny slnečný deň, ktorý opäť sľuboval výborný zážitok. Sokoliary boli všetkým otázkam otvorení ako aj ukážkam mimo kôl skrz blatítý terén ,ktorý by tí najmenší z nás len s tažkosťou zvládli. Pekné ukažky na miestnom ihrisku sprevádzali vysvetľovaním s vtipnou zložkou ako i možnosťou , sa stať na chvilu sokoliarom. To, že sokoliarstvo nie je žiadna hračka sme sa presvedčili hned na začiatku, ale i napriek útokom v miestenych poliach sme sa vracali s prazdnou ... I napriek absencií ulovenej zvery, to bol jeden so spomienkových dní, výbornej prechádzke, skvelou náladou a prijemných stretnutí v objímaní slnka a jedného z posledných krásnych dní babieho leta. Chcel by som poďakovať Radomil Holík za pozvanie, členom Mysliveckého spolku Předina Kobeřice, z.s. ako i všetkým zúčastneným za pekne a pohodovo stravený deň.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah