Ludslavice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

 

MS Ludslavice

Sezóna je v plnom prúde a ja mám pre Vás opäť pripravený album z jednej poľovačky. Po tom, ako som prijal pozvanie od Josef Pospíšil , moje kroky smerovali do poľovníckeho združenia MS Ludslavice u Kroměříža. Celý deň sa niesol v znamení krásneho až priam ideálneho počasia. Tváre nám hladilo slnko svojimi lúčmi a k tomu sa pridal jemný vánok z priľahlých zvlnených plôch. Nad hlavami sa mihalo modré nebo s priesvitne lemovanými oblakmi, čo dňu dotváralo príjemné čaro. A ak ste celý deň v priateľskej atmosfére, dobrej nálade a zároveň v kolektíve kde všetci absolútne dodržujú bezpečnosť a slušné poľovnícke správanie sa, ináč ako pozitívne túto poľovačku ohodnotiť ani nemôžem. Zdravý rozum a rozvaha je naozaj dôležitá aj preto, aby sme sa potom všetci stretli na poslednej leči v príjemnom posedení a premietaní si zážitkov toho dňa. Aj zveri bolo dostatok a Diana strelcom naozaj priala, čo bolo jasne vidieť aj na výrade. Mal som tu česť sa stať svedkom ceremónie pasovania poľovníka Zelený Mužik za lovca diviačej zveri, za čo mu veľmi pekne ďakujem (Fotografie sú úplne na konci albumu). Aj keď to uvádzam na konci môjho príspevku, ale v prvom rade sa chcem poďakovať za pozvanie a rešpektovanie mojich foto cvakov. Dúfam, že sme sa nevideli posledný krát. Lovu zdar!

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah