Sebranice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!
Levne Radiatoryhttps://levneradiatory.pageride.czVyužijte DOPRODEJ deskových radiátorů ZA STARÉ CENY

MS Sebranice

Tohtoročnú prvú spoločnú poľovnícku akciu som na pozvanie strávil na Južnej Morave a to v MS Sebranice . Veľká účasť a už z diaľky hlasenie kačíc sľubovalo opäť deň plný zážitkov... Počasie nám prialo a s organizáciou na vysokej úrovni... čoho dôkazom je naozaj rozsiahli album....Jednoducho povedané , opäť skvelá akcia so skvelými ludmi, priatelmi a situáciami na ktoré sa nezabúda. Veľké poďakovanie patrí organizátorom a všetkým účastníkom za tolerovanie mojich cvakov a discipliny, vďaka, ktorej sme sa šetci mohli stretnuť na poslednom kole.

MS Sebranice

Druhá poľovačka na Kačice už v známom revíry na Južnej Morave... Ako a dalo predpokladať , opäť vydarená akcia , či organizačne tak i disciplinovane na úrovni. Ďakujem Arnošt Řehoř za pozvanie a všetkým za tolerovanie mojich cvakov a dodržanie všetkých opatrení a spoločné chvíle na poslednom kole pri občerstvení.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah