Sebranice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

MS Sebranice

Tohtoročnú prvú spoločnú poľovnícku akciu som na pozvanie strávil na Južnej Morave a to v MS Sebranice . Veľká účasť a už z diaľky hlasenie kačíc sľubovalo opäť deň plný zážitkov... Počasie nám prialo a s organizáciou na vysokej úrovni... čoho dôkazom je naozaj rozsiahli album....Jednoducho povedané , opäť skvelá akcia so skvelými ludmi, priatelmi a situáciami na ktoré sa nezabúda. Veľké poďakovanie patrí organizátorom a všetkým účastníkom za tolerovanie mojich cvakov a discipliny, vďaka, ktorej sme sa šetci mohli stretnuť na poslednom kole.

MS Sebranice

Druhá poľovačka na Kačice už v známom revíry na Južnej Morave... Ako a dalo predpokladať , opäť vydarená akcia , či organizačne tak i disciplinovane na úrovni. Ďakujem Arnošt Řehoř za pozvanie a všetkým za tolerovanie mojich cvakov a dodržanie všetkých opatrení a spoločné chvíle na poslednom kole pri občerstvení.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah