Tlumačov | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

MS Hék Tlumačov

Rok sa s rokom zišiel a opäť tu je album z Honu z MS, kde som pred rokom nafotil svoj prvý hon v ČR. Rád som stretol opäť známe tváre z trilógie z roku 2015, nálada a atmosféra ako vždy na 1* , bezpečnost a dodržiavanie pravidiel, pokynov bolo perfektne zvládnuté. Počasie nám trošku ukázalo druhú tvár oproti minulému týždňu... A pod mrazivými poryvmi vetra som mal chvíľami problém udržať fotoaparát, ale aj toto sú poľovačky. Zvery bolo síce pomenej ale ničomu to nebránilo stráviť opäť jeden z pekných poľovníckych zážitkov. Zahriali sme sa na poslednom kole nad horúcim gulášom, čajom a s dobrou náladou. Rád by som poďakoval za opätovné pozvanie ako aj celému MS Hék Tlumačov za tolerovanie foto-cvakov a príjemne strávený sobotný sviatočný Svätomartinsky deň.

MS Hék Tlumačov

 

A opäť Vám raz prinášam i keď trošku oneskorene, fotoalbum z MS, kde som už mal tú česť navštíviť poľovačku s fotoaparátom. Pozvanie som prijal a vzhľadom k tomu , že to bola posledná veľká poľovačka v MS Hék Tlumačov, som rád,že som tak urobil... Nálada a atmosféra ako inak na jedničku, účastníci disciplinovaný a zásady bezpečnosti dodržané... Veľká pochvala tentokrát na honcov a organizáciu, vďaka ktorým by na výrade nebolo to, čo tam bolo. Veľké poďakovanie samozrejme patrí celému MS Hék Tlumačov a účastníkom za tolerovanie mojich foto-cvakov a krásne strávený sobotný deň. Dúfam, že sa stretneme i nasledujúcu sezónu 2017.

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah