Zahnašovice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

MS Doubrava Zahnašovice

 

Po poslednej poľovačke v Tlumačove, viedli moje kroky k neďalekému revíru a to do Zahnašovic. Bohužiaľ, zima sa hlási o svoje slovo a jeseň, stále nechce odísť ,tak si pre nás, účastníkov poľovačky pripravili obe ročné obdobia "prekvapenie". Zima, dážď a vietor nás bičovali od rána až do posledného kola. Preto som sa rozhodol, že tento album i keď bolo zvery dostatok a vzápätí následná nadherná práca psov, venujem mokrým tváram poľovníkov. Morálka bola pevná ako skala a zdravý rozum a zodpovednosť nás nakoniec všetkých dostali v poriadku na posledné kolo, do miestneho hostinca na čaj a večeru. Organizácia bola výborná , ako i nálada, ktorá teda dostala riadne zabrať pod ťarchou celodenného plačúceho neba. Ďakujem celému MS Doubravy Zahnašovice ako i hosťom a honcom za príjemne stravené sobotné chvíle u vody, za tolerovanie foto-cvakov a neutíchujúci optimizmus, ktorý sa niesol i napriek vrtochom počasia celým dňom.

MS Doubrava Zahnašovice

Na predposlednej poľovačke tohoto roku som zavítal do MS Doubrava Zahnašovice, jednak som tento rok MS navštivil, ovšem za výdatného dažďa, tak som to chcel napraviť a nafotiť poľovačku za normálneho počasia.OMYL. Od rána sa celou krajinou rozlievala hmla ako mlieko, že niektorých účastníkov som videl až na poslednej leči i vďaka organizacií a ukážkoveho dodržiavania zásad bezpečnosti, čo v tomto počasí malo obzvlašť dôležitý význam. Nálada a atmosfera i napriek mrazu bola vynikajúca. Záver poľovačky sa niesol v znamení ceremónie pasovania Kuba Bucňák za myslivca. Gratulujem a Lovu zdar (foto na konci albumu) Chcel by som sa poďakovať za pozvanie celému MS Doubrava Zahnašovice ako i vsetkým účastníkom poľovačky za tolerovanie mojich fotocvakov a výborne strávenú sobotu.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah