Žeravice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

MS Žeravice

Blíži sa nám koniec roku a sezóna je stále v plnom prúde. Tentokrát ma privítalo Slovácko a to nielen svojou pohostinnosťou ale i krásnymi výhľadmi na krajinu neďaleko mesta Bzenec, konkrétne na poľovačku MS Žeravice. Krásny východ slnka naznačoval, že deň bude opäť nádherný i keď trošku mrazivý. Organizácia celej poľovačky nezaostávala za výbornou náladou a skvelou atmosférou počas celého dňa ako i na poslednom kole v miestnej reštaurácií, kde sme sa mohli všetci stretnúť, vďaka dodržiavaniu všetkých zásad bezpečnosti… . Poľovačku hodnotím za veľmi príjemnú a zážitkovú. Na záver by som chcel poďakovať celému MS Žeravice za tolerovanie mojich foto-cvakov, príjemné privítanie a všetkým zúčastneným za zhovievavosť, disciplínu a dobrú náladu . Bola to veľmi príjemne strávená sobota.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah