Žeravice | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czVýroba a prodej užitkové a zahradní keramiky. Majolika. Kurzy. Kvašáky, hrnečky, pítka, sošky.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

MS Žeravice

Blíži sa nám koniec roku a sezóna je stále v plnom prúde. Tentokrát ma privítalo Slovácko a to nielen svojou pohostinnosťou ale i krásnymi výhľadmi na krajinu neďaleko mesta Bzenec, konkrétne na poľovačku MS Žeravice. Krásny východ slnka naznačoval, že deň bude opäť nádherný i keď trošku mrazivý. Organizácia celej poľovačky nezaostávala za výbornou náladou a skvelou atmosférou počas celého dňa ako i na poslednom kole v miestnej reštaurácií, kde sme sa mohli všetci stretnúť, vďaka dodržiavaniu všetkých zásad bezpečnosti… . Poľovačku hodnotím za veľmi príjemnú a zážitkovú. Na záver by som chcel poďakovať celému MS Žeravice za tolerovanie mojich foto-cvakov, príjemné privítanie a všetkým zúčastneným za zhovievavosť, disciplínu a dobrú náladu . Bola to veľmi príjemne strávená sobota.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah