Hlučín | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

MS Hlučín 

 Album FB

   Ďalší album zo série poľovníckej sezóny 2017 je album s Moravskoslezkého regiónu medzi  Ostravou a Opavou a to poľovačka na drobnú zver a zajace v obci Hlučín. Bol som veľmi zvedavý, či sa zopakuje počasie s minulého týždňa a vykukne slnko, nevykuklo. Až posledné minúty dňa sa ukázalo v plnej kráse a príroda nám dala pocítiť, kto je tu pánom... .

Poľovačka bola výnimočná a to hlavne vďaka priateľom s ktorými som sa po dlhej dobe opäť stretol. Veselá nálada a dobrá partia nielen medzi nami ale i medzi poľovníkmi,  honcami bola skvelá a bolo na prvý pohľad vidieť dokonalý súlad a nadpriemerná disciplinovanosť. I napriek smiechu čo sa dral z ťažkých lečí (terénov) sme sa všetci v zdraví streli na chate, kde sme si uctili ulovenú zver ako i vzdali vďaku patrónom poľovníctva.

Rád by som poďakoval celému Poľovníckemu združeniu za privítanie... a tolerovanie mojich foto-cvakov a príjemne strávený deň na Vinné Hore.

 

Táto poľovačka mala i inú úlohu... a to vyskúšanie v praxi a v teréne ochrannú neoprénovú vestu pre psov. 

Gilet Chien Néopréne Outdog 900 PRO Solognac.

Tento krát mi pokusného králika (psa) "modela" robil pes Anglického pointra z Chovateľskej stanice Ze Štípek.

Anook

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah