Lomensko | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czKeramika do kuchyně i do zahrady. Kvašáky, hrnečky, sošky vodníků. Majolika. Keramické kurzy.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,
english1to1 - výuka angličtinyhttps://www.english1to1.czSPEAKING IS EASY - obecná a obchodní angličtina, konverzace, děti, maturanti, Cambridge zkoušky.

Rok som začal opäť poľovnícky a to prijatím niekolkomesačnej pozvánky na naháňku na Vsetínsko. Množstvo čerstvého snehu, ktorý pribúdal už cestou opäť sľuboval zaujímavý deň v spoločnosti staronových priateľov z tejto lokality. Čas bol neúprosný ako i terén, ktorý v tlaku honci zvládali statočne a odhodlane. Výborná organizácia i napriek rozsiahlej lokality, mala za následok, že všetci sme sa mohli stretnúť na spoločnej leči, kde panovala skvelá nálada až do neskorých večerných hodín. Chcel by som poďakovať za pozvanie Michal Koudelka, celému MS Hrubá Jedľa, http://www.zlinsky-sakal.cz/ a hosťom za tolerovanie mojich foto-cvakov, dodržanie bezpečnostných zásad a v neposlednom rade za príjemne strávený deň v kruhu priateľov.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah