Veľký Grob /SK/ | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu

Poľovačka Veľký Grob

Poľovnícka spoločnosť Veľký Grob ( FB )

FotoAlbum (FB)

Zimná Poľovačka zachytená objektívom fotografa (časopis Poľovnictvo a rybárstvo)

 

    Prvý víkend v posledný mesiac   tohto roku som tradične navštívil poľovačku partnerskej poľovníckej spoločnosti Veľký Grob ( Projekt WO-DO ) . Presne pred rokom na tomto istom mieste zaplaveným slnkom prebiehal hon s názvom Poľovačka " HuntingDay_SUNRISEtoSUNSET "  

    Tento rok  ma počasie opäť  prekvapilo, milo prekvapilo... . I keď bolo úplne iného charakteru. Celý deň sa niesol v znamení  výbornej atmosféry a dobrej nálady. Pomaličky sme sledovali zmrznutý kraj, ktorý nasával žiaru zimného slnka  a azúrovo čistá obloha... dávala najavo, že dnešná poľovačka bude opäť jedna z tých výnimočných a spomienkových.

Na záver dňa , som bol svedkom pasovania mladého poľovníka za lovca zajacov, kde ho pasoval nie len výbor ale i slovenský herec Ivan „Tuli“ Vojtek, ktorý prijal pozvanie ako moderátor nadchádzajúceho plesu . Krásny zážitok sa určite zaryje do spomienok nielen pasovaného lovca ale i celému kolektívu.

 

 

 

Rad by som poďakoval za pozvanie za skvelú atmosféru ako i rešpektovanie a dodržiavanie pokynov bezpečnosti...vďaka ktorým sme sa všetci mohli stretnúť  v teple chaty a pri pečenom kolene.

   

  Ďakujem.

  FotoStoryAS (FB)