XXVI. Memorial prof. J.Svobody | FotoStory A.S.

FotostoryAS

Menu

XXVI.MEMORIÁL 

PROF. JAROSLAVA SVOBODY

Tak sme sa opäť po dvoch rokoch dočkali vrcholnej kynologickej súťaže Klubu chovatel maďarských a hrubosrstých oharov a to XXVI. Memorialu Prof.Jaroslava Svobody.

Tak ako to býva pravidelne na každých memoriáloch datovaných do polovice septembra klubu a tento nebol výnimkou a zasypala nás a to priamo v piatok 17.09.2021 voda z neba. Tento krát memoriál prebiehal v Moravsko-sliezskom kraji a to konkrétne pod OMS Nový Jičín.

 

       Ani bubnovanie dažďa na strechy chát, ani nervozita vodcov však nemala následky na nasledujúce hodiny... . Prvý memoriálový deň, ráno, dážď ustal pod hrozbou nízkej oblačnosti ako také pochmúrne memento s nádejnou myšlienkou že aspoň na chvíľu sa príde pozrieť na nás slnko.

Všetci dobre vieme, že či už memoriál alebo všestranné skúšky preveria svojou náročnosťou, nie len psov a vodcov, ale i organizačný tým a rozhodcov. Týmto by som chcel vyzdvihnúť ľudí, ktorý sa aktívnym spôsobom podieľali na priebehu, tak i Mysliveckým spolkom Jamník Veľké Albrechtice a MS Bělá u Hlučína, ktorí sa bravúrne zhostili hostí a postarali sa o skvelé zázemie pre všetkých zúčastnených.

 

Chcel by som poďakovať za opätovne pozvanie na septembrový memoriál, už sa z toho stáva tradícia, za milé privítanie ako i za dôveru.

Rád by som poďakoval za tolerovanie foto-cvakov všetkým zúčastneným a výbornú atmosféru, ktorá panovala až do oficiálneho skončenia memoriálu. Dúfam, že Vás album prenesie do výnimočného víkendu 17-19.09.20221 a užijete si trošku tejto atmosféry kynologického sviatku KCHHMO.

V neposlednom rade by som rád poďakoval partnerom FotoStory AS za technickú podporu  a to Tamron CZ (celý Memoriál prof.Jaroslava Svobody bol nafotený objektívmi Tamron (SP 150-600/5-6.3 G2 a SP 24-70/2.8) a Zoner photo studio. Za komfort v chladnom a vlhkom počasí patrí firme Ligne Verney Carron a Percussion)

LOVU a LOVECKEJ KYNOLÓGIÍ ZDAR