Wo-Do 8/2017 I. | FotoStory A.S.

FotostoryAS

Menu

WOrkshop DOg 8/2017

Prvý augustový týždeň bol zároveň dátum prvého Wo-Do 8/2017 vôbec.

Ako prvý samostatný projekt z dielne FotoStory AS, si viedol veľmi dobre i vďaka 9 mesačným prípravám a organizáciám. Prvotná myšlienka vznikla asi pred vyše rokom, v momente, keď sa začali čoraz častejšie objavovať ponuky, či nechcem urobiť nejakú prednášku o fotení či už poľovníckych akcií alebo o fotení psov v pohybe... .Spočiatku som to odmietal... .
Avšak zlom nastal na konci roku 2016, kde som sa náhodou dostal na prednášku, kde sa práve robil rozbor poľovníckych fotografií... .Prednášajúca bola síce určite nejako oboznámená s fotografiou ako takou, ale od poľovníctva to trošku odbočovalo. V januári som začal hľadať priestor a prišli prvé poznámky,  ktoré dávali celému projektu reálny základ. Na začiatku februára sa stal oficiálnym partnerom Poľovnícka Spoločnosť Veľký Grob a následne reklamným partnerom Časopis Poľovníctvo a rybárstvo, po zverejnení týchto dvoch dôležitých partnerov sa rozbehol kolotoč... a už bolo jasné, že nie je krok späť. Takže  projekt Wo-Do sa v myšlienkach narodil v októbri - decembri minulého roka a reálne začal vznikať na konci januára až začiatkom februára.

Realizácia celého projektu... bola náročná a to hlavne termínovo. Vytváral sa rozpočet a v neposlednom rade sa začal plánovať program. Neoddeliteľnou súčasťou celého projektu boli sponzori a je dôležité podotknúť, že bez nich by bol WOrksop DOg 8/2017 nereálny. Z organizačné hľadiska môžem prehlásiť ze WoDo sa tento rok vydaril... a stal sa úspešným.

Je dôležité dodať, že bez týchto čo i len drobných pomoci by projekt Wo-Do vôbec nezačal, resp. by nemal ohlas taký ako mal.

   

S veľkým kladným postojom sa pridala Poľovnícka spoločnosť Veľký Grob, ktorá zabezpečila ubytovanie a postarala sa i jedlo a občerstvenie... (napr. “bufet“ počas výcviku v teréne ako i obed v podobe grilovačky pri výcviku v hlbokej vode...) Časopis Poľovníctvo a rybárstvo za zhostilo role mediálneho partnera a dávala širokej verejnosti najavo čo sa bude diať prvý augustový víkend na Západnom Slovensku. Pozornosti v podobe poukážok zabezpečili firma Forestshop.cz  a to so zľavou na poľovnícke oblečenie, firma Saal-digital.cz sa naopak zhostila na výraznej pomoci, čo sa týka tlače fotografií a foto-knihou, ktorá vzniká v týchto chvíľach. Firma geocart.cz ako môj dlhodobý sponzor zase poskytol materiálnu podporu na príprave projektu a Vinárstvo Jaroslav Uher vo forme ochutnávky a degustácie vina z Malokarpatskej vinnej oblasti, do ktorej obec Veľký Grob, kde sa cely projekt odohral patrí.

 

 

 

 

Účastníci či už psovodi alebo fotografická skupinka sa zoskupili do výbornej partie, vytvorili počas víkendu perfektnú atmosféru a naozaj plnohodnotne využitie troch dní plného dobrej nálady a smiechu.

 

 

 

Dúfam, že všetci účastníci si odniesli veľa zážitkov a momentov, ktoré sa stanu spomienkovými....že si to riadne užili a odniesli si kúsok Wo-Do i domov vo forme poštuchnutia dopredu či už vo fotení psov v pohybe alebo ako vodcovia psích pomocníkov.

 

Prvý ročník bol náročný (čo sa týka počasia) a náučný i pre mňa. Tak ako každá akcia či projekt dáva vždy možnosť niečo na ten ďalší vylepšiť.... tak Vám prezradím, že ďalší ročník už má svoju zložku, chystá sa ponuka pre sponzorov ako sa i dáva dokopy program a harmonogram na „JAR“ Wo-Do 2018... A jedna malá indícia, účastníkov bude každý deň vítať a lúčiť sa s dňom lesný roh.

Veľké poďakovanie patrí vycvikárkam z CHS ze Štípek a CHS Sanelle Sirrah, ktoré viedli odborný výcvik, ako i veterinárovi Ivovi Trčkovi z CHS Bordovských Pekel za veľmi zaujímavú prednášku o starostlivosti o psa... a samozrejme všetkým, ktorý sa zapojili do organizačného procesu, účastníkom za skvelú náladu ako i všetkým, ktorí držali palce a podporu mojej osoby v ľahších i ťažkých chvíľach počas 9 mesačného procesu projektu WO-DO 8/2017.

 

 

ĎAKUJEM VÁM.

FotoStory AS ( Adam Simandel )

 SPONZORING     

Geocart CZ

saal-digital.cz

Forester logo

Forestershop.cz

 

  • Komentáře jsou prázdné.