Pheasants Hunting (Ludslavice-CZE) | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Dobrokrok z. s., správným směremhttps://www.dobrokrok.czDali jsme si za cíl pomáhat zvířatům a seniorům. Pomáhat můžete i vy, třeba nákupem Dobromisky.
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.

Poľovačka na Bažanty /Ludslavice/

Svet je malý a dobrí holuby sa vracajú.
 
Jeseň je v plnom prúde a zima sa už vyzúva za dverami ranných hmiel a prvých mrazíkov. Mám toto obdobie veľmi rád... 
Príroda sa zhlboka nadychuje a takmer vyfúkne farby do krajiny akoby cítila že na dlhšiu dobu nastane obdobie spánku a biela.
     
Pozvanie som tentokrát prijal, nie od združenia, tým samozrejme nevravím, že by sa mi nedostalo milého privítania, ale od poľovníčky Markéty , kamarátky ktorá ma požiadala o fotografický doprovod.
Zhodou okolností do revíru, kde som mal tú česť pred rokmi minulými už fotografovať.
Ako som spomínal, jeseň je v plnom prúde a dáva o sebe vedieť... .
 
Ranná hmla ma sprevádzala od skorého rána po D1 až po doobedie ... kde nakoniec, neviem či na moje žiadosti a modlenia, nechala slnku trošku rozlepiť oči... .
 
      Chcel by som poďakovať celému spolku Ludslavice za výbornú organizáciu v tomto náročnom Covidovom období, za disciplinované a zodpovedne chovanie všetkých účastníkov poľovačky a za tolerovanie foto-cvakov ... a v neposlednom rade Markéte za pozvanie a strávenie prijemného sobotného dňa.
 
 
Priatelia predstavujem Vám fotoalbum z poľovačky v Ludslaviciach a dúfam, že po jeho vzhliadnutí sa v týchto náročných časoch prenesiete spomienkami na dni a chvíle, ktoré Vás zahrejú v nadchádzajúcej zime.
 
 
 
Lovu a loveckej kynológií zdar.
 
Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah