Vracov /KCHVO/ 2018 | FotoStory A.S.

FotostoryAS

Menu

Vracov /KCHVO/ 2018

Dňa 21.4 som sa opäť po roku zúčastnil na pozvanie výcvikára Miroslav Varga víkendového výcviku na Južnej Morave .Celý víkend sa niesol v znamení výbornej atmosféry, nálady, nových a starých tvári ako i štvornohých parťákov. Výcvik prebiehal od sobotného rána pod tlakom horúceho slnka až do podvečera, ktorý zakončovala prednáška o výcviku stavača.

Večer pokračoval voľnou diskusiou pri tradičnom grilovaní. V nedeľu sa do nás opäť oprelo počasie..., ale účastníci a ich chlpatý doprovod ako i vycvikári boli plní odhodlania a sily a ukončili úspešne s noblesou nedeľný podvečer ako i celý Vracovský výcvik. Bola to opäť jedna so spomienkových kynologický akcií, ktorá bude tvoriť neoddeliteľnú súčasť mňa samotného ako i FotoStory-AS .

Rád by som poďakoval všetkým účastníkom za tolerovanie mojich cvakov a samozrejme Mirovi za opätovné pozvanie na Vracov.

Slová výcvikára Miroslav Varga (Potomci Reye)

Tradiční Vracovský výcvikový kemp se konal v tomto roce již podruhé. Další 4 termíny nás ještě čekají. V tento dubnový čas jsme měli nezvykle teplé počasí. Náplní výcviku byla kompletní příprava na PZ. Sešli se opět převážně výmarští ohaři. Psi byli rozděleni do dvou menších skupin a po oba dny intenzivně pracovali.V dalších termínech již rozšíříme výcvik o práci v lese a na vodě."

 Link  Vracov 2017