Training | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

Výcvik MOK/IS

" Výcvik ohařů Pohořelice u Brna "

Výborne stravené popoludnie uprostred pracovného týždňa v krásnom prostredí na Južnej Morave v spoločnosti hnedých chlpáčov. Nálada bola skvelá ako i počasie , i keď nás schladil letný dažď.

Slová vycvikárky Petra Janíková (CHS Locura​) :
Skupina účastníků připravující se na vodní zkoušky na jedné z lekcí pravidelných výcviků v Pohořelicích u Brna. Během výcviku byly provedeny všechny obsažené disciplíny zkušebního řádu pro SZVP. U začínajících pejsků proběhl základní výcvik aportů a využití přirozené chuti k práci na vodě a také reakce na střelbu u disciplíny klidů na stanovišti. Zkušenější pejsci předvedli výborné výkony především v náročných podmínkách místního rozlehlého rákosu. Horké počasí nakonec umožnilo vůdcům spolupracovat se svými svěřenci hlavně při práci na ochotě v hluboké vodě, což přirozeně vzbuzuje důvěru mezi dvojicí vůdce a pes.

Cvičili:
Leona Hulatová​ MOK / CHS Andybog - kennel Magyar vizsla​ /
Casa de Canela​ MOK / Casa de Canela - Hungarian Vizsla Kennel​ /
Ezro Locura​ MOK
Monika Marečková​ MOK
Věra Vajdíková​ IS

Park Kety IRWS

Ďakujem za prijemne stravené popoludnie.
Adam Simandel​

 

 

Výcvik Retrieverov

V nedeľu 14.5.2017 som sa zúčastnil okrajovo na pol dňa na loveckom výcviku neďaleko Brna. Výcvik prebiehal celý vikend.
Atmosféra ako i nálada i napriek mojej únave bola neprekonateľná a výborná.

Slová výcvikára Miroslav Varga :
Doménou retrieverů je voda. Je to jejich živel. Mnohdy na vodě „předčí“ i ohaře. Spolehlivě však zastanou práci na poli při dohledávkách i v lese při dosledech. Skupina všestranných retrieverů při výcviku 13.5 a 14.5.2017 v Brně a okolí. Intenzivního cvičení se zúčastnili 4 psi. Dvě feny flat coated retrievera a fena se psem labrador retrievera. Černá smečka výborných psů.

Black Magic z Černobílé Duhy – LR
Avar Black - magic Luckykay – LR
Fabria Beauty from Czech – FCR
Arwen Tia Vrbovecké stráně - FCR

foto: FotoStory-AS 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah