Duck hunting in sunny water (CZE) | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

 Duck hunting in sunny water.

Prvá tohto-ročná poľovačka loveckej sezóny 2021/2022 na kačice neďaleko Rožmintálu pod Třemešínem.

Letné počasie ešte stále zotrváva i napriek tomu že sa v kalendári objavuje dátum mesiaca deväť. Na začiatku dňa sme sa posilnili dobrým jedlom a výbornou kávou a vyrazili do Hutě pod Třěmešínem, kde sa už pomaličky zaplňovala priľahlá lúka, neďaleko jazier kde o pár chvíľ prebehne lov.

      Po zvítaní a zahájení sme vyrazili k jazeru ktoré už malo svoj hlas a ako keby nás vítal a zvolával.

Slnečné jazero, slnečná voda, prekypujúca čulým životom. To ako poľovačka dopadla a aká bola počas poľovačky nálada, som sa snažil ukázať v tomto albume. Jedna lovecké kolo (leč), ale o to silnejšia atmosféra.

Chcel by som poďakovať za pozvanie predstaviteľom poľovníckej spoločnosti na Tradiční kachní hon společnosti Kaiser s.r.o za perfektnú organizáciu a všetkým zúčastneným, či už poľovníkom, psovodom i pomocníkom za disciplinovanosť, pokoru, úctu a samozrejme sa tolerovanie mojich foto - cvakov. Dúfam že album Vás na chvíľku prenesie do minulej soboty a užijete si vďaka fotkám spoločný lov na kačice.

 Facebook album

Lovu a loveckej kynológií zdar.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah