Vracov /KCHVO/ 2020 | FotoStory A.S.

FotostoryAS

Menu

Vracov 2020 

Vracov 2017  Vracov 2018  Vracov 2019

 

 "Tradiční Vracovský výcvikový kemp se konal v tomto roce po prvé. Další poslední termín nás ještě čeká. V tento čas na prelome května a června jsme měli horúce počasí. Náplní výcviku byla kompletní příprava na všestranné zkoušky ohařů. Sešli se opět převážně výmarští ohaři."

Prvý pokoronavírový víkendový výcvik loveckých psov, ako obvykle  na Južnej Morave, vo Vracove. Opäť po roku už tradične v staronovej zostave napovedalo, že to bude tak ako po minulé roky výnimočný víkend. Zišli sme sa v zostave NKO, MMO, IS a MOK s výcvikárom Miroslavom Vargom.

Deň sme začali ohrádkou a pokračovali lesnými disciplínami a ukončili vodou. Počasie dalo zabrať nielen nám, ale i psom. Sparné letné počasie si vybralo svoju daň podvečernou búrky. Psovodi unavení, chlpáči unavení. Úspešný prvý výcvikový deň sme zakončili večerným grilovaním vo výbornej nálade, ktorá vládla po celý deň.

 

 

Druhý deň bol viac menej rovnaký, ako prvý iba s menšími zmenami. Po sobotňajšom daždi pretkanom silným slnkom sa príroda zmenila na práčovňu, ale i tak nás optimizmus neopúšťal a pevne verím, že sa tohtoročný prvý víkendový lovecký výcvik i vďaka fotodokumentácií vryje do pamäti všetkým zúčastneným a budú mať na čo spomínať .

 

Lovu a loveckej kynológií zdar.