Hunting Hare and Pheasants (Žabčice-CZE) | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Žabčice

Dnešné ráno hmla nesprevádzala...

... i keď spočiatku to nebolo úplne tak presvedčivé. Ráno cestou na Južnú Moravu do dedinky neďaleko Páľavy, to skôr  vyzeralo tak, že to bude opäť jeden krásny jesenný deň.

     Silný vietor nás bičoval ešte pred nástupom a ja som prvýkrát bol rád za opatrenia proti Covidu, pretože zahalenie tvare nákrčníkom tentokrát prišiel naozaj vhod. Po milom privítaní priateľov a vypočutí si inštrukcii nadchádzajúceho lovu sme sa vydali na prvé kolo ... Počasie postupne  zmenilo svoj názor a dovolilo slnku nahliadnuť do rovinatej krajiny, do krajiny vinohradov a veľkej vody.

Výnimočný deň, výnimočné okamihy, výnimoční ľudia.

„ Miesta sú tak dobre, ako dobrí ľudia v nich žijú.“

Chcel by som poďakovať za príjemne strávený lovecký deň. Dodržiavanie a rešpektovanie inštrukcií ohľadne bezpečnosti,  za vytvorenie vynikajúcej atmosféry a nálady počas celého dňa. Dúfam, že Vás fotografie vtiahnu do atmosféry Mikulášskej poľovačky a v chladných dňoch nastupujúcej zimy zahrejú.

Facebook

Lovu a loveckej kynológií Zdar

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah