Vracov /KCHVO/ 2021 | FotoStory A.S.

FotostoryAS

Menu

Vracov 2021

Facebook  album

Rok sa s rokom zišiel a opäť prišiel čas na každoročný výcvik loveckých psov na Južnej Morave. Pod vedením Miroslava Vargy, slovenského výcvikára Jano Dinga a vycvikárky z Českej Republiky Zuzana Matejková..... a hostí.

 

 Po covidové obdobie prinieslo sebou opatrenia, ale i tak nám nebránilo si víkend užiť spoločne so štvornohými parťákmi, ktorý sa pripravovali na lesné vodné skúšky, ako i psíci začiatočníci čo sa zoznamovali s poľovníckou prácou, a išlo im to naozaj dobre.


Nálada bola naozaj výborná, ako cez deň na poli, či v lese, tak i v podvečer na prednáškach zakončenými spoločným grilovaním a stmeľovaním kolektívu i napriek veľmi horúcemu, či priam spaľujúcemu počasiu, ktoré si pre Nás tohtoročný Vracov pripravil.


Výcviku sa zúčastnili plemená Weimarského stavača krátkosrstého i dlhosrstého, Maďarskej vyžly krátkosrstej a drôtosrstej , Írsky setter, Float coated retriever, Nemecký krátkosrstý stavač a malý münsterlandský stavač.

      V albume uvidíte prierez celým dvojdňovým výcvikom a dúfam, že zúčastneným utkvie vďaka nemu v pamäti, a Vás ostatných prenesie do tohto horúceho víkendu, ako keby ste tam boli s nami.


    Rád by som poďakoval Mirovi za opätovne pozvanie a prejavenú dôveru, ako i za tolerovanie cvakov fotoaparátu všetkým zúčastnením. A v neposlednom rade všetkým, ktorý sa na víkend spojili do lovecko-kynologickej veľkej rodiny a spoločne si užili celý víkend, v skvelej nálade a verím, že spomienkovej i vďaka foto-reportáži.


Lovu a loveckej kynológií ZDAR.