Vracov /KCHVO/ 2022 | FotoStoryAS

FotostoryAS

Menu
Reklamní sdělení
Jackob Sochy z kovu .cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata
Grafika Gongihttps://www.gongi.czVýroba a prodej dárkových předmětů
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.

Vracov 1.4-3.4. 2022

Facebook Album

   Prvý tohto ročný legendárny lovecký výcvik vo Vracove na Južnej Morave, i keď už podľa názvu by mal niesť prívlastok veterný. Atmosféra ako vždy nezabudnuteľná, mnoho nových i starých tvári, ktoré si vždy až zázračne sadnú a vytvoria naozaj luxusne strávený víkend. Ako som spomenul v prvých riadkoch, boli naozaj čo sa týka počasia ťažké podmienky , zima, nepríjemný vietor občas nejaká tá kvapka.

Chcel by som poďakovať Mirovi Vargovy za opätovné pozvanie (už sa cítim vo Vracove ako inventár 😊 ) Ľuďom, priateľom na ktorých sa naozaj môže človek spoľahnúť ako i všetkým zúčastneným za disciplínu, trpezlivosť  a neochvejnú dobrú náladu, ktorá je pri výcviku, loveckej kynológií dôležitá.

Pevne verím, že vďaka fotografiám si uchováte pekné spomienky na prvý aprílový víkend v spoločnosti priateľov, štvornohých miláčikov a zážitkov.

Lovu a loveckej kynológií zdar.

Fotografie vznikli objektívmi od firmy Tamron. Technickú podporu FotoStoryAS zabezpečovala firma TAMRON CZ/SK

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah